Ubytování Jizerské hory a Liberecko

Hledáte ubytování v okolí zámku Sychrov? Pak vřele doporučujeme přírodu Jizerských hor, kde si vyberete z velké nabídky ubytování a navíc si můžete užívat krásy zdejších hor, odkud to budete mít kousek za výlety do okolí. A na co se můžete v Jizerských horách těšit? Určitě je to nespočet rozhleden s nádhernými výhledy do okolí, výbroné atrakce pro děti (Dinopark, labyrint v Liberci, iq park...), ale také známá Botanická zahrada nebo Bozkovsko Dolomitové jeskyně. To vše a mnohem více můžete zažít v Jizerských horách. Stačí si jen vybrat z nabídky rezervačního centra ubytování v Jizerských horách a vyrazit na výlety. Na stránkách turistické portálu také naleznete velké množství tipů na výlet, kam za zábavou nebo třeba kam s dětmi a na kole.

 

Doporučené ubytování v Jizerských horách

Chalupa Tara - Albrechtice v Jizerských horách

Jedno z nejhezčích ubytování v Jizerských horách a navíc skvělé zázemí a služby přímo od majitele penzionu. Velká zahrada, grilovací altán a výborné vyžití pro děti. Apartmány jsou vybaveny vl. kuchyňskou s posezením a samozřejmostí je vlastní příslušenství v každém apartmánu.

chalupa tara

Chata Tesanka - Hrabětice

Velmi hezké místo horské chaty Tesanka a velké travnaté pozemeky jsou obzvláště skvělým místem pro rodiny s dětmi. Penzion prošel velkou rekonstrukcí.

Penzion Solaris - Janov nad Nisou

Ubytování ve stylových apartmánech v srdci Jizerských hor. Penzion disponuje prostornými a kvalitně zařízenými apartmány, společenská místnost a zahrada využitelná pro děti. V zimě kousek do místních skiareálů.

penzion solaris janov nad nisou

Nebo raději do Krkonoš?

A pokud hledáte ubytování v Krknoších, tak se podívejte na specializované stránky výletů a ubytování v Krkonoších.